O nás

6 důvodů, proč objednávat na www.tiskarskyvelkoobchod.cz

 

1.     Proč tiskařský velkoobchod

 

Vybrali jsme základní, nejčastěji potřebné věci pro každého živnostníka, podnikatele, firmu či agenturu v oblasti tisku a prezentace a pečlivě připravili nabídku tak, aby si každý vybral tu svou nejvýhodnější...šetřete s námi. Jsme velkoobchod s velkoplošným - ofsetovým - digitálním tiskem. Troufáme si říct, že u většiny našich produktů nabízíme nejnižší ceny, velmi rychlé dodání a samozřejmě vysokou kvalitu.

 

2. Rozumné ceny

 

Tiskařský velkoobchod je moderní internetová tiskárna. U nás vidíte ceny okamžitě - vždy ve více nákladech. Nic netajíme a můžete porovnávat kolik kusů chcete objednat a který náklad je pro Vás nejvýhodnější.

Pravidelně porovnáváme ceny s konkurencí v České republice a na Slovensku, tak abychom měli stále nejzajímavější ceny.

 

Pro reklamní agentury, grafická studia a freelancery jsme připravili speciální partnerský program, v rámci kterého nabízíme mimo jiné, atraktivní fixní slevy, možnost expres dodávek a přístup k novinkám.

 

3. Jsme flexibilní

 

Nenašli jste tiskovou variantu, kterou potřebujete? Jiný rozměr? Jiný počet? Speciální zušlechtění? Jiný materiál? Expres termín? Kontaktujte nás buď prostřednictvím emailu info@tiskarskyvelkoobchod.cz nebo telefonicky na tel. +420 730 519 100.

U nás máte stálou nabídku toho nejpotřebnějšího, ale řešíme i jiné tiskoviny individuálně.

 

Potřebujete u velkoplošného tisku pomoci s realizací? Pověsit plachty na štít domu, polepit výlohu, profesionálně polepit firemní vozy? Disponujeme teamem odborníků a jsme schopni realizovat zakázky po celé republice.

 

 

4. Pohodlí

 

Víme, že máte dost své práce, tak proč byste měli ztrácet čas řešením Vašich tisků objížděním tiskáren či porovnáváním cen, u nás máte vše pod jedním systémem.

 

Ceny vidíte okamžitě a rychle se přesvědčíte, že jsou opravdu nízké!

 

Stačí pár kliků a máte vše zařízené. Pomůžeme Vám s grafikou, objednané tisky Vám doručíme na danou adresu a od 2.000,- + DPH dokonce zdarma po celé republice.

 

Zadávání tisků nikdy nebylo tak snadné, dali jsme si velkou práci s tím, aby celý postup Vaší objednávky byl co nejjednodušší.

 

Stálé zákazníky budeme odměňovat akčními nabídkami, slevami či jinými dárky.

 

5. Pomoc

 

Virtuální svět je někdy bez duše a pomoci, naštěstí u nás na druhé straně telefonní linky, funkčním chatu čeká vždy někdo, kdo Vám s výběrem poradí, pomůže s individuálním přáním, s celkovou realizací zakázky i mimo standardní nabídky eshopu.

Potřebujete pomoc s grafickou přípravou?

Připravit tisková data z Vašich podkladů?

Nabízíme grafické služby pro Vás. Ceny se pohybují 300 Kč za 30 minut za přípravu tiskových podkladů z Vašich dat. 600 Kč za 30 minut grafické práce na míru.

 

6. Rychlost

 

Rychlost tisku je v současné uspěchané době jedna z nejdůležitějších veličin při zadávání do výroby.

Nabízíme jedni z nejkratších termínů dodání ze všech. Standardní doba dodání většiny tisků je 3-4 dny, ale dokážeme, když je potřeba dodat spousty tisků z naší nabídky i ještě ten či následující den kdy objednáte, pokud si tisky vyzvednete u nás na provozovně Argentinská 26, Praha 7, 170 00. V případě potřeby nás kontaktujte!